KURUMSAL...

Kalıp,plastik ve makine sektöründe hizmet verdikten sonra tüm bilgi ve birikimlerimizi 2010 yılında Doğaneks Kalıp Makine San.Tic.Ltd.Şti. bünyesinde topladık.Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda pvc extruzyon kalıpları üretmekteyiz.

Kalıplarımızın üretiminde DIN 2316 plastik kalıp takım çeliği kullanılmaktadır. Diğer malzemeler Alüminyum ve paslanmaz cıvatalardan oluşmaktadır.
Ürünlerimiz bilgisayar ortamında üç(3)boyutlu Solid Work'ta tasarlanarak,tel erozyon,derin delik ve CNC tezgahlarında Esprid Couton-Edgecam programlarında işlenmektedir. Kalıplarımız müşterilerimize teslim edilmeden önce bünyemizdeki extruderler ile test edilirken videoları çekilip onay ve kontrolleri yapıldıktan sonra numuneleri ile birlikte gönderilmektedir. Ayrıca üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler konusunda çalışmakta olduğumuz firmalara teknik destek verilmektedir.

Sürekli büyüyen ve gelişen firmamız,Yurt içine ve Yurtdışına hizmet sunmakta olup,10 ülkede,100’e yakın yakın firmaya hizmet vermektedir.Kurulduğu tarihten itibaren ‘1000’in üzerinde kalıp imalatı yapmıştır.

Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarında daha iyi hizmet verebilmeyi amaçlayan,müşteri memnuniyetini öncelikli kılan DOĞANEKS KALIP bu doğrultuda hizmet vermeye devam etmektedir.

Saygılarımla,

Yusuf DOĞAN

Adres: İSTANBUL DERİ ORGANİZE YAN SAN. BÖLGESİ 3 NOLU GİRİŞ 20.YOL ASORT SOKAK NO: 18 TUZLA - İSTANBUL
Tel: (0216) 591 08 68
Faks: (0216) 591 08 69
Mail: doganex@doganex.com

Copyright © 2014 | Tüm hakları saklıdır.